pl. Wolności 7/507, 50-071 Wrocław
+48 797 670 237

Bootcamp Java z gwarancją pracy

Zmień pracę razem z nami.

Chodzisz
na zajęcia stacjonarne

Powtarzasz
w domu (300 lekcji online)

Zaliczasz egzaminy
i projekt końcowy

Gwarantowana
praca w IT

Bootcamp Java z gwarancją pracy

Zmień pracę razem z nami.

Finansowanie z UE tylko do 31.07.2019

Program kursu

Bootcamp składa się z 3 poziomów tematycznych. Prowadzimy Cię od podstaw, aż do momentu, w którym zostajesz samodzielnym developerem lub developerką.

 • Moduł I

 • Podstawy języka

  23h

  Poznasz podstawy języka takie jak zmienne, instrukcje warunkowe, pętle, tablice oraz metody statyczne

 • Kółko i krzyżyk

  7h

  Wykorzystując poznane elementy napiszemy wspólnie prostą grę tekstową

 • Programowanie obiektowe

  16h

  Klasy, pola, metody, obiekty, interfejsy i klasy abstrakcyjne nie będą dłużej dla Ciebie tajemnicą. Nauczysz się pisać programy w “podejściu obiektowym” czyli odwzorowując rzeczywisty świat w kodzie. Poznasz mechanizmy dziedziczenia, przeciążania, typów wyliczeniowych i wiele innych.

 • Wrapping unwrapping

  3h

  Jak pogodzić świat typów prymitywnych ze światem obiektowym?

 • Kolekcje oraz wyjątki

  14h

  Nauczysz się wykorzystywać w praktyce kolekcje czyli “dynamiczne pojemniki na dane”. Dodatkowo poznasz mechanizm wyjątków czyli sposobu na informowanie programisty o występujących problemach podczas wykonywania programu.

 • I/O - wejście/wyjście

  10h

  Po tej części będziesz w stanie zapisywać oraz odczytywać dane z/do pliku. Nauczysz się także jakiego mechanizmu użyć, aby operacje plikowe wykonywały się jak najszybciej. Przy okazji nauczysz się korzystać z bibliotek przygotowanych przez innych programistów.

 • Aplikacje desktopowe

  6h

  Nauczymy Cię tworzenia własnych aplikacji z interfejsem graficznym. Przy okazji nauczysz się wykorzystywania obiektowości w praktyce.

 • Aplikacja do nauki słówek

  9h

  Wspólnie stworzymy okienkową aplikację służącą do nauki słów z innego języki - interaktywne fiszki. Dodamy interfejs graficzny, wczytywanie bazy słówek z pliku, zapisywanie stanu oraz zliczanie wyniku.

 • Moduł II

 • Git

  5h

  Nauczysz się najpopularniejszego narzędzia do wersjonowania kodu. Przy okazji dowiesz się jak zorganizowana jest praca zespołu developerów.

 • Maven

  8h

  Maven to narzędzie, bez którego żaden programista Javy nie wyobraża sobie życia. Umożliwia automatyczne pobieranie bibliotek oraz zarządzanie procesem budowania projektu.

 • Bazy danych + JDBC

  12h

  Nauczymy Cię zasady działania, wykorzystywania, projektowania oraz wyszukiwania danych z użyciem języka SQL. Dodatkowo napiszemy aplikację w Javie łączącą się z bazą danych przy użyciu JDBC.

 • Algorytmy

  8h

  Najpopularniejsze algorytmy matematyczne, sortowanie danych etc. Przerobimy najważniejsze algorytmy, z naciskiem na te, które pojawiają podczas rozmów rekrutacyjnych.

 • Typy generyczne

  4h

  Typy generyczne były z Tobą od początku nauki programowania - teraz nauczysz się je tworzyć sam. Poznaj sposób jak tworzyć generyczny kod, działający dla każdego typu obiektu.

 • Wielowątkowość

  8h

  Jak tworzyć aplikacje, które efektywnie wykorzystują możliwości procesora

 • Java 8

  10h

  Omówimy rewolucyjne mechanizmy, które pojawiły się w 8 wersji języka Java - strumień, lambda, Optional

 • JUnit

  9h

  Testy jednostkowe to niezbędny element każdego projektu. Napiszemy własne testy do praktycznego projektu - stworzymy i pokryjemy testami projekt - szachy.

 • Dobre praktyki programowania

  4h

  Profesjonalny programista nie może pisać złego kodu. Nauczysz się stosować dobre praktyki programowania obiektowego. Na podstawie istniejącego projektu zobaczysz jak stosowanie dobrych praktyk ułatwia pracę z kodem.

 • Wzorce projektowe

  8h

  Poza zasadami jak pisać dobry kod, programiści korzystają także ze wspólnego zbioru “szablonów” na rozwiązanie danego problemu - z wzorców projektowych. Poznasz wzorce, które pozwolą na zaprojektowanie odpornej oraz łatwo rozszerzalnej aplikacji.

 • JSON/REST

  12h

  Na koniec tej części poznasz nowoczesny standard komunikacji z aplikacjami internetowymi - format zapisu danych JSON oraz standard komunikacji REST. Wykorzystamy istniejące portale internetowe aby pobierać oraz wysyłać dane.

 • Moduł III

 • Java Enterprise Edition - podstawy

  14h

  Naucz się tworzenia aplikacji serwerowych. Uruchomimy własny serwer oraz aplikację wykorzystującą Java EE. Przy okazji poznasz tajniki protokołu HTTP, sesji, ciasteczek, servletów oraz nauczysz się tworzyć mechanizm zabezpieczania aplikacji od podstaw.

 • HTML + CSS + Bootstrap

  10h

  Poznasz języki, w których tworzone są wszystkie strony internetowe - HTML oraz CSS. Przy okazji wykorzystamy Bootstrapa, czyli narzędzie umożliwiające tworzenie stron, które wyglądają nowocześnie oraz są wygodne w użyciu, zarówno na laptopie jak i telefonie!

 • JSP

  3h

  Przy użyciu Java Server Pages stworzymy wspólnie dynamiczne strony internetowe, które będą generowane przez serwer.

 • JEE + JDBC

  4h

  Wzbogacimy aplikację napisaną w JEE o bazę danych. Przy okazji nauczysz się projektowania projektu - w jaki sposób zorganizować klasy w dużym projekcie.

 • EJB

  7h

  Enterprise Java Beans to technologia, która zrewolucjonizowała sposób tworzenia aplikacji biznesowych. Nauczysz się wykorzystywać je w praktyce oraz sposobu implementacji wzorca MVC w projekcie.

 • Projekt JEE

  7h

  Wspólnie stworzymy projekt wykorzystujący poznane do tej pory elementy. Prawdziwa aplikacja internetowa tworzona od podstaw przez Ciebie!

 • Spring Core/Boot

  4h

  Stworzymy pierwszy projekt w Springu oparty o bibliotekę Spring Boot. Poznasz mechanizm wstrzykiwania zależności, beany, komponenty oraz konfigurację.

 • Spring Web + REST API

  7h

  Przy pomocy kontrolerów zaprojektujemy pierwsze REST API zgodne ze standardami oraz przyjętą architekturą projektu. Nauczysz się tworzyć kontrolery, mappery, DTOsy, serwisy.

 • Spring Data + JPA + Hibernate

  8h

  Nauczy się korzystania ze Spring Data, JPA oraz Hibernate ORM. Pozwoli to na bardzo prostą współpracę aplikacji z bazą danych - zamiana obiektów na dane w bazie będzie automatyczna!

 • Spring MVC + Thymeleaf

  6h

  Po zaprojektowaniu aplikacji pora na widoki - stworzymy warstwę widoków przy użyciu Spring MVC oraz Thymeleafa - nowoczesnej technologii szablonów HTML. Umożliwi to generowanie dynamicznych stron oraz wiadomości email.

 • Spring Security

  3h

  Spring Security pozwala bardzo szybko dodać do aplikacji mechanizmy autentykacji i autoryzacji. Zabezpieczymy aplikację formularzem logowania, skonfigurujemy źródło danych użytkowników oraz zdefiniujemy reguły bezpieczeństwa na podstawie ról użytkowników.

 • Spring - elementy dodatkowe

  4h

  Uzupełnimy wiedzę o mechanizmy profili, właściwości oraz walidacji danych.

 • Testowanie aplikacji webowej - Mockito

  5h

  Poznasz najpopularniejszą bibliotekę do testowania aplikacji w Spring/JEE - Mockito. Dowiesz się jak “zasymulować” działanie aplikacji tak, by przetestować daną metodę/komponent.

 • JavaScript

  6h

  Na koniec nauczysz się dodawać JavaScript do Twoich stron oraz korzystać z biblioteki jQuery. Od tej pory Twoje aplikacje internetowe staną się interaktywne!

 • Projekt Spring

  2 miesiące / 10h konsultacji

  W trakcie poznawania kolejnych elementów Springa, zaczniemy rozwijać własny projekt. To Ty decydujesz o jego tematyce! Przykładowe tworzone wcześniej projekty: gra RPG, kalendarz, aplikacji do planowania aktywności fizycznej. Podczas tworzenia projektu końcowego masz do dyspozycji trenera na 10h konsultacji.

Pracuj w domu

Logo Programuj.plŻaden kurs nie przyniesie efektów jeżeli nie będziesz pracować z domu. Nie zawsze jest to proste dlatego razem z naszym kursem dostajesz pełen dostęp do platformy Programuj.pl, gdzie możesz przy pomocy interaktywnych zadań oraz ponad 120 filmów podnosić swoje umiejętności programowania. Trener ma dostęp do Twoich lekcji i może na bieżąco monitorować Twoje postępy.

Szacowany czas realizacji wszystkich materiałów to aż 100 godzin dodatkowej pracy.

GWARANCJA PRACY

Uczymy już ponad dwa lata i obserwując losy naszych kursantów zdecydowaliśmy, że możemy zagwarantować Ci znalezienie pracy w IT. To nie będzie prosta droga, ale jeżeli przejdziesz ją z nami odniesiesz sukces, albo zwrócimy Ci koszt kursu.

Czy to dla Ciebie?

Często spotykamy się z opiniami, że bez studiów, nie można zostać programistą, a co dopiero po kilkumiesięcznym kursie. Czy na pewno? Posłuchajcie rozmowy z naszym absolwentem Kubą, który zmienił swoje życie o 180 stopni i to po 30stce.

Finansowanie

Kurs programowania to znacząca inwestycja w Twoim życiu. Chcąc ułatwić Ci zrealizowanie odważnych planów przygotowaliśmy kilka metod finansowania. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie.

Jednorazowo
10 999zł

zamiast 11 999zł

1000 zł zniżki
płatność przed rozpoczęciem
najtaniej na rynku
brak formalności
Projekt Open
11 999zł

koniec środków

60 rat 0%
-15% za ukończenie
-5% za regularne spłaty
-5% za przekwalifikowanie
Inwestuj
11 999zł

koniec środków

36 rat 0%
-20% za ukończenie
-5% dla bezrobotnych
min. 1 dzień przed kursem

Zapisz się

Zapisz się na kurs wieczorowy, zacznij w Październiku 2019
Czas trwania: 14.10.2019 – 05.03.2020
Dni zajęciowe: pon-czw
Godziny: 17:00 – 21:00
Wolne miejsca: 8/10
Gdzie: Wrocław, pl.Wolności 7/507

2019 Październik

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Zaznacz jeżeli zamierzasz wspierać się dofinansowaniem. Pomożemy w formalnościach.

Zapisz się na kurs weekendowy, zacznij we Wrześniu 2019

Czas trwania: 14.09.2019 – 02.02.2020
Dni zajęciowe: sob-niedziela
Godziny: 9:00 – 17:00
Wolne miejsca: 5/10
Gdzie: Wrocław, pl.Wolności 7/507

2019 Wrzesień

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
 • 2019EKJ1E5-W 2019BOOTCAMP-E2-W
15
 • 2019EKJ1E5-W 2019BOOTCAMP-E2-W
16
17
18
19
20
21
 • 2019EKJ1E5-W 2019BOOTCAMP-E2-W
22
 • 2019EKJ1E5-W 2019BOOTCAMP-E2-W
23
24
25
26
27
28
 • 2019EKJ1E5-W 2019BOOTCAMP-E2-W
29
 • 2019EKJ1E5-W 2019BOOTCAMP-E2-W
30
Zaznacz jeżeli zamierzasz wspierać się dofinansowaniem. Pomożemy w formalnościach.