pl. Wolności 7/507, 50-071 Wrocław
+48 797 670 237

Gwarancja pracy

Uczymy już ponad dwa lata i obserwując losy naszych kursantów zdecydowaliśmy, że możemy zagwarantować Ci znalezienie pracy w IT. To nie będzie prosta droga, ale jeżeli przejdziesz ją z nami odniesiesz sukces, albo… zwrócimy Ci koszt kursu.

Warunki programu Gwarancja Pracy

Wiemy, że potrafimy wykształcić programistę. Wymaga to dużo pracy zaangażowania zarówno od Ciebie jak i od nas. Poniżej przedstawiamy proces, który musisz przejść, żeby dostać pracę w IT. Jeżeli spełnisz warunki i nie uda się tego dokonać w 6 miesięcy po zakończeniu projektu, zwrócimy Ci koszty kursu.

 • Zapisz się na Bootcamp Java

  Tylko w przypadku uczestnictwa w Bootcampie otrzymujesz gwarancję pracy

 • Wybierz miasto

  Nie w każdym mieście jest rozwinięty rynek IT dlatego musisz zadeklarować chęć poszukiwania pracy w takich miastach jak: Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, Gdańsk

 • Ucz się efektywnie

  Samo chodzenie na zajęcia to za mało. Dlatego po każdym module Bootcampu Java musisz pomyślnie zdać egzamin weryfikujący wiedzę. Egzaminy nie będą podchwytliwe, rzetelnie sprawdzą czy opanowałeś materiał. My z kolei rzetelnie przygotujemy Cię do każdego z egzaminów.

 • Projekt autorski

  Sama wiedza to za mało. Obecnie firmy poszukują głównie programistów z doświadczeniem. Żeby przebić się przez te wymagania musisz stworzyć całą aplikację od A do Z. Po zakończeniu kursu musisz stworzyć autorską aplikację webową w technologiach takich jak Spring, Hibernte, Sping Security. Temat wybierasz samodzielnie. Nasz mentor poświęci Ci dodatkowe 10h na konsultacje i pomoc w rozwoju aplikacji. Masz na to maksymalnie 2 miesiące od końca kursu.

 • CV

  Do tygodnia po zakończeniu kursu prześlij nam propozycję swojej CV. Pomożemy Ci ją zredagować, tak aby była atrakcyjna dla pracodawcy. Od teraz będziesz ją wysyłać do pracodawców.

 • Rozmowa rekrutacyjna

  Zapraszamy Cię na godzinną rozmowę rekrutacyjną. Taką jaką możesz mieć w prawdziwym życiu. Sami prowadziliśmy rekrutacje i wiemy co się może zdarzyć. Po rozmowie szykujemy dla Ciebie prospekt z uwagami, tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi. Podczas rozmowy ważne są też umiejętności miękkie. Bez owijania w bawełnę powiemy Ci nad czym musisz popracować, albo jakich zdolności technicznych Ci brakuje.

 • Job Hunt

  No to zaczynamy. Od teraz szukamy pracy. Wyślemy Ci do 10 ofert, lub adresów firm, na które musisz aplikować z Twojej skrzynki pocztowej w domenie @student.programuj.pl, do której mamy wgląd. Dodatkowo masz obowiązek co tydzień wysłać nam propozycję 3 dodatkowych ofert pracy do naszej akceptacji. Doradzimy Ci czy warto startować na daną pozycję. To intensywny proces, ale efekty nie przyjdą bez pracy. Dodatkowo podczas rozmów absolwent zobligowany jest do deklarowania realnych dla rynku pracy widełek płacowych.

 • Wsparcie

  Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia w prowadzeniu korespondencji. Odzywaj się do nas. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości lub zredagować odpowiedź.

 • Zwrot kosztów kursu

  Jeżeli mimo tej intensywnej pracy, nie znajdziesz pracy przez 6 miesięcy, zwrócimy Ci koszt kursu.

Rynek pracy w IT w Polsce jest optymistyczny. Statystyki wskazują, że mamy i będziemy mieć stały niedobór specjalistów. Zapisz się na nasz Bootcamp Java z gwarancją pracy i zmieńmy Twoją pracę razem.

Masz pytania? Napisz do nas